2015-2016 BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV DUYURUSU I

Yüksekokulumuz Bilgisayar Programcılığı Programı, Bilgi Yönetimi Programı ve İşletme Yönetimi Programı 2015-2016 Bahar Dönemi Final Sınavları Akademik Takvimimizde daha önce duyurulduğu üzere,  21 – 22 Mayıs 2016 tarihlerinde Edirne’de Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesinde (kayıtların yapıldığı yerleşke) bulunan Tıp Fakültesi Dersliklerinde (Tıp Fakültesi Eski Amfi Bloğu) yapılacaktır.

Öğrencilerimiz “Final Sınavı Yerleşim" bilgilerini, 5 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Yüksekokulumuz web sitesinden sorgulama ile (Final Sınav Duyurusu-II) öğrenilebileceklerdir. Öğrencilerimizin Sorgulama sonuç sayfasının yazıcı çıktısını alarak sınava gelmeleri gerekmektedir. 

Öğrencilerimize sınava girecekleri yer ile ilgili herhangi bir doküman adreslerine postalanmayacaktır. 

Öğrencilerimizin 21-22 Mayıs 2016 Final sınavları sırasında Edirne’de konaklama ile ilgili işlemleri (rezervasyon vb ) kendileri tarafından yürütülecektir. 

Final Sınavı Oturumları için aşağıdaki Program İsmi ile belirtilen ekleri kullanınız

Bilgisayar Programcılığı Programı
Bilgi Yönetimi Programı 
İşletme Yönetimi

Sunum Şeklinde Yapılacak Sınavlar:

*BLP 208 Bilgisayar Programcılığı Programı - Bitirme Projesi Dersini alan öğrenciler;  proje sunumlarını Final Sınavları Sürecinde, sınavların yapıldığı binada yapacaktır. (Bitirme Projesi Dersi Danışman Hocanızdan randevu almayı unutmayınız.) Sunum esnasında Proje Bitirme Raporu, Uygulama projelerinin kodları CD halinde dersin sorumlusu öğretim elemanına teslim edilecektir. Ayrıca Projenizi anlatan bir sunum ve Proje Raporunun çıktısı yanınızda hazır bulunmalıdır.

*BIY208 Bilgi Yönetimi Programı - Yönlendirilmiş Çalışma Dersini alan öğrenciler için final sınavı, tez teslimi ve sunum şeklinde final sınavları sürecinde sınav binasında yapılacaktır. Final sınavı sunum programının oluşturulması için sınava katılım saati ile ilgili bilgilerinizi 20 Mayıs 2016 Cuma gününe kadar LMS sistemi üzerinden mesaj atarak dersin koordinatör öğretim elemanına bildiriniz. Sunumlar 10 dakikalık periyodlar halinde yapılacağından ilk başvuran öncelikli olacaktır. Örnek başvuru: 1107306001 Numaralı Adem ASLAN saat: 13:00 da final sınavı sunumunu yapmak istiyorum.

Öğrencilerimize sınavlarında başarılar dileriz.
Ek Dosyalar
Bu içerik 04.05.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1508 kez okundu.