2016-2017 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV DUYURUSU I

Yüksekokulumuz Bilgisayar Programcılığı Programı, Bilgi Yönetimi Programı ve İşletme Yönetimi Programı 2016-2017 Güz Dönemi Final Sınavları Akademik Takvimimizde daha önce duyurulduğu üzere,  7 – 8 Ocak 2017 tarihlerinde Edirne’de Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesinde (kayıtların yapıldığı yerleşke) bulunan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Amfilerinde yapılacaktır.

Öğrencilerimiz “Final Sınavı Amfi No, Sıra No ve Zaman" bilgilerini, önümüzdeki günlerde  Yüksekokulumuz web sayfasından duyurulacak olan  “Final Sınavı Duyurusu-II” ‘den  öğrenilebileceklerdir. Öğrencilerimizin Sorgulama sonuç sayfasının yazıcı çıktısını alarak sınava gelmeleri gerekmektedir. 

Öğrencilerimize sınava girecekleri yer ile ilgili herhangi bir doküman adreslerine postalanmayacaktır. 

Öğrencilerimizin 7-8 Ocak 2017 Final sınavları sırasında Edirne’de konaklama ile ilgili işlemleri (rezervasyon vb ) kendileri tarafından yürütülecektir. 

Sağlık raporu bulunan engelli öğrencilerimiz, özel gözetmenin görevlendirildiği ayrı bir sınıfta ve engelleri doğrultusunda destek alabilecekleri şekilde, sınava girme taleplerini, sınav günü Sınav Koordinatörlüğüne ya da sınav gününden önce tuncamyo@trakya.edu.tr e-posta adresine bildirebilirler. Bu öğrencilerimiz için sınavlarını olumsuz etkileyecek durumların önlenmesi için her türlü tedbir alınmıştır.

Final Sınavı Oturumlarında hangi derslerin yer aldığını öğrenmek için aşağıdaki Program İsmi ile belirtilen ekleri kullanınız

Bilgisayar Programcılığı Programı
Bilgi Yönetimi Programı 
İşletme Yönetimi Programı

Öğrencilerimize sınavlarında başarılar dileriz.

Ek Dosyalar
Bu içerik 15.12.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1133 kez okundu.