EK KONTENJAN İLE KAYIT YAPTIRAN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN DERSLER BAŞLADI !!

Resim

Yüksekokulumuz 2014-15 Güz Döneminde Ek Kontenjan ile kayıt yaptıran öğrencilerimizin Dersleri, LMS üzerinde açılmıştır..

Öğrencilerimiz, resmi internet sayfamızda ( http://tuncamyo.trakya.edu.tr ) bulunan  LMS-Eğitim Yönetim Sistemi  sekmesini kullanarak, LMS giriş sayfasına erişebilirler.

Resim

LMS giriş sayfası açıldığında, Üniversitemiz tarafından öğrencilerimize verilen “adsoyad@trakya.edu.tr” uzantılı kurumsal e-posta hesabının kullanıcı adını ve şifresini kullanarak derslere erişimlerini sağlayabilirler.(http://onkayit.trakya.edu.tr adresinden ön kayıt formunu dolduran öğrencilerimizin e-postaları aktif hale getirilmiş ve bu formda belirttikleri kişisel e-posta adreslerine, kullanıcı adı ve şifreleri iletilmiştir.)

Resim

LMS giriş sayfasından sonra, ders içerikleri, sohbet saatleri, online sınavlar gibi tüm akademik uygulamaların gerçekleşeceği aşağıdaki platforma erişilebilecektir.

Resim

Ek kontenjan ile kayıt yaptıran öğrencilerimiz, online olarak gerçekleştirilen I.Ödev Sınavlarına, 29 Aralık-31 Aralık 2014 tarihlerinde gireceklerdir.

Öğrencilerimizin, Yüksekokulumuz resmi internet sayfasında yer alan Akademik Takvim’i incelemeleri önerilmektedir.( http://tuncamyo.trakya.edu.tr/pages/2014-2015-guz-yariyili-akademik-takvim#.VD-PKlcb41k)

Sorularınız ve sorunlarınınz için tuncamyo@trakya.edu.tr e-posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Başarılı bir eğitim öğretim hayatı dileğiyle...

Bu içerik 16.10.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 1368 kez okundu.